Внутренние инженерные системы отопления, теплого пола и водоснабжения
Главная

Про компанію

 

 «Ми створюємо нові традиції якості та надійності, змінюємо застарілі концепції та стереотипи, руйнують старий, так що на його місці для створення нового, кращого. В епоху наукових та технічних хвиль просто не існує іншого способу, як шукати нові підходи та рішення ... для всього змінюється зі швидкістю блискавки та з існуючою суперрозвиненою інформаційною мережею комунікацій, які сприяють швидкому технічному руху до досконалості ... у нас просто немає іншого способу .... Зміни неминучі ....... .. "

Михницький Вячеслав

 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Інженерна система опалення та водопостачання Alfa Che була створена в 2012 році як доступна альтернатива виробникам полімерних систем Tece, Rehau та Kan. Але асортимент тривалості Alfa Che, який дозволяє вирішити майже будь -які проблеми - нагрівання та водопостачання приміщень, вогнегасіння, сонячні установки, промислові технологічні установки та використання стисненого повітря. Основні виробничі потужності - в Італії, Іспанії та Китаї.

У період 2012-2017 рр. Система пройшла польові випробування у багатьох будівельних приміщеннях України. Система виявилася ідеально, про що свідчить відсутність скарг та скарг.

Під час створення системи Alfa Che негативний досвід та конструктивні недоліки подібних систем були присутні на українському ринку. Були представлені функції дизайну, а також більш надійні та високоякісні матеріали. Це дозволило покращити якість без збільшення цінності. Система Alfache повністю адаптована і готова до використання в будь -яких умовах.

Починаючи з 2018 року, система активно вводиться на водопровідний ринок України - залучаючи нових партнерів, навчання та сертифікацію фахівців.

 

Якість та надійність

Основна концепція Alfa CHE є високоякісною, надійною та міцною для використання системних компонентів.

Перш ніж вступити в продаж, продукти Alfa Che проходять кілька етапів перевірки якості:

Етап 1 - Початковий цикл виробничих випробувань на заводі виробника (високі температури, максимальний тиск, тривале вплив ультрафіолетового випромінювання тощо);
Етап 2 - повторні випробування в базі перевірки в Україні перед входом у продаж.
Система має всі необхідні сертифікати та експертні висновки, передбачені поточним законодавством України.

Він відповідає наступним стандартам:

DSTU B V.2.7-143: 2007 (EN ISO 15875-2: 2003, MOD);
STO B V.2.7-143: 2007 (EN ISO 15875-2: 2003, MOD).
Класи застосування та класифікація умов експлуатації ISO 10508.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні параметри системи Alfa Che PE-X дозволяють припустити, що її використання в кліматичних умовах північної частини Європи, які, безсумнівно, є більш жорсткими щодо решти її регіонів.

Режим робочої температури для системи в діапазоні 10/95 ° С. За цих умов повне збереження кисневого бар'єру EVOH гарантується.

Установка можлива при негативних температурах (не нижче -10 ° C), не втрачаючи властивостей якості системи.

Пластична деформація (руйнування, розрив) системи Alfa Che pe-X відбувається при 95 ° С і 38 барах. Ці показники є найвищими у своєму класі і вказують на високі межі технічних властивостей та можливостей.

 

Універсальність, сумісність та взаємозамінність

Система Alfa Che PE-X є універсальною. Його компоненти можуть використовуватися в інших подібних системах без втрати надійності з'єднань та вузлів.

Ця особливість системи Alfa Che дозволяє інтегруватися без проблем та внести зміни до існуючих інженерних проектів, без додаткових гідравлічних розрахунків.

Гарантується ідеальна сумісність компонентів та інструментів системи Alfa Che з реау та Tece Systems.

Для перевірки сумісності з іншими системами необхідна попередня консультація з спеціалістами Alfa Che або уповноваженими партнерами.

 

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Цінова політика Alfa Che базується на принципі "чесної та прозорої ціни - доступні товари".

Були створені комфортні та сприятливі умови для роботи партнерів, дилерів та агентів. Офіційні ціни, перелічені на сайті, орієнтовані на роздрібну продаж. Знижки та бонуси для партнерів надаються індивідуально. Для того, щоб дізнатись вашу ціну на продукти Alfa Che, зв’яжіться з нами будь -яким зручним способом, зазначеним на вкладці контактів.

Для великих будівельних компаній та представників забудовників надається спеціальний -право, який також має індивідуальну ціну, залежно від специфіки умов замовлення та постачання.

Для прямих інвесторів фактор прозорої та чесної ціни системи Alfache є основним для участі у спільних проектах та сприяє значним позитивним фінансовим показникам.

 

ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Служба життям підпорядковується правилам GOST:

У діапазоні температури 10/95 (багатостороне будівництво) - 50 років*;
У діапазоні температури 6/75 (котеджі та інші будівлі до 5 поверхів) - 75 років*.
(*- умовне життя, засноване на лабораторних даних, отриманих в результаті створення прискорених режимів часу в лабораторії)

 

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Компанія Alfa Che надає 10-річну гарантію системних компонентів. Умови гарантійного обслуговування описані у договорі.

Під час складання гарантійної угоди враховуються основні умови:

Наявність узгодженої документації про проект;